2020

Hned dvě naše žačínající šermířky vyrazili na pražský USK Cup mini žaček a obě dvě si domů přiváží pohár! Elen Hřebejková za krásné 5. místo a Ivona Filasová za bronzové 3. místo.

Naši šermíři opět vyrazili na Univerzitní ligu do Prahy. V jejím třetím kole se v mužské kategorii na 5. místě umístil Robin Ivančo a na 6. příčce Barbora Bertlová za ženy.

V Praze se konalo druhé kolo Univerzitní šermířské ligy. Zástupci našeho klubu nesměli chybět, a to ani na stupních vítězů! Robin Ivančo si domů odváží 3. místo a 5. Barbora Měsíčková.

2019

Kadet Maxmilián Artazov získává své další krásné 8. místo na CUP USK Praha.

2018

Trenér Alexandr Ivančo si pod stromeček nadělil jeden předčasný dárek, a to 3. místo z Pražského vánočního maratonu.

U Ivančů není o úspěchy nouze. To potvrzuje Robin Ivančo, který na Mistrovství ČR juniorů vybojoval zasloužené 8. místo.

A skvěle jim to klape i dohromady. Alexandr a Robin Ivančovi přibrali do družstva na plzeňský turnaj O Sokolí péro Davida Žižku a odváží si 2. příčku.

Maxmilián Artazov si zapsal svůj první velký úspěch a to hned 8. místo na Mistrovství ČR v kategorii kadetů.

2016

No to to ale cinkalo! Na Mistrovství ČR kadetů i kadetek máme své zástupce. Barbora Měsíčková to dotáhla na 3. místo a David Žižka na 6. příčku.

Trenér Alexandr Ivančo přidal do své sbírky další medaili. Tentokrát 3. místo ze seniorského turnaje Zlatý kord města Písku.

Našemu trenérovi Ivančovi byl samotný šerm asi málo, tak si odskočil na pětiboj a rozhodně netroškařil! Z Mistrovství světa v moderním pětiboji si z kategorie Masters smíšených dvojic si dovezl rovnou úžasné 2. místo. O cestě k takovému výsledku si můžete přečíst i v Ústeckém deníku: https://ustecky.denik.cz/zpravy_region/moderni-petibojar-alexandr-ivanco-si-privezl-svuj-sportovni-sen-z-prahy-20160724.html

Na veteránském Poháru Dominika Riegela vyhrála Kateřina Ivančová skvělé 1. místo.

Kateřina Ivančová zakončuje sezónu na fantastické 1. příčce v celostátním veteránském žebříčku.

Dr. Štefan Balkó opět bodoval napříč kategoriemi! Tentokrát na Mistrovství Evropy lékařů si dvojitým 1. místem zajistil titul mistra Evropy v kordu i fleretu.

2015

Na turnaji veteránů zajistil další úspěch dr. Štefan Balkó v disciplíně fleret. Podařilo se mu již podruhé za sebou obsadit nádherné 1. místo.

2014

Družstva jsou naše disciplína. Kateřina Špičáková, Valentýna Kománková a Anna Zumrová si z Mistrovství ČR v kategorii mladších žaček odváží nádherné 2. místo!

I družstvo žaček ve složení Valentýna Kománková, Barbora Měsíčková a Terézie Altnerová získalo krásnou 3. příčku na Mistrovství ČR.

Jsme rádi, že nám z Velké ceny Ústí nad Labem zůstal taky nějaký pohár doma. A jsme ještě radši, že to byl hned ten za 1. místo, který vyhrál Mikuláš Ivančo.

Mladší žák Mikuláš Ivančo si odváží domů 3. příčku z SC CUPu.

A Mikimu to lepilo i do třetice! Sezónu zakončil 5. místem na Mistrovství ČR v kategorii mladších žáků.

Zahanbit se nenechal ani Robin Ivančo, která získal na Turnaji Mikuláše Koperníka v Teplicích krásné 3. místo.

Robin Ivančo zakončil sezónu 7. místem na Mistrovství ČR v kategorii žáků, a to ho nakonec vyhouplo na fantastickou 8. příčku v celkovém žebříčku žáků.

U Ivančů vyhrává celá rodina! Kateřina Ivančová přidává skvělé 1. místo v turnaji veteránů Letňanský kmet a 2. místo z turnaje v Bautzenu.

Z turnaje O cenu Dejvic si přivážíme hned několik úspěchů. V mužské kategorii se o něj postaral dr. Štefan Balkó svým 8. místem a za ženy se na krásném 3. místě uvelebila Eliška Láníková.

Z pražského turnaje Barbora Měsíčková zabodovala a zasloužila si skvělé 6. místo.

2013

Mikuláš Ivančo si odváží z Podbezdězského kordu hned 1. místo v kategorii mladší žáci.

V Bělé pod Bezdězem jsme nechtěli nechat ani jedno zlato, a tak si fantastické 1. místo v kategorii mladších žaček vybojovala Valentýna Kománková. Anna Zumrová ji v tom nechtěla nechat samotnou a podařila se jí skvělá 6. příčka. A v kategorii žaček jsme brali další placku. Tentokrát se o úspěch postarala Barbora Měsíčková svým 5. místem.

Na žákovském turnaji SC Praha jsme měli pódiové zastoupení hned dvojité! Za žáky se umístil na 8. příčce Štěpán Rešl a v kategorii žákyň 7. místo obsadila Eliška Láníková.

Z Velké ceny Dukly Olomouc si dvě naše šermířky přiváží medaile! Valentýna Kománková za zasloužené 3. místo a Anna Zumrová fantastické zlaté 1. místo.

Dr. Štefan Balkó opět bodoval ve dvou kategoriích a opět z toho byly stupně vítězů! Tentokrát si ze Zlína přiváží 3. místo v kordu a zlaté 1. místo ve fleretu.

Fantastický seniorský výsledek! Na Mistrovství ČR družstev náš trenérský tým ve složení Štefan Balkó starší, Alexandr Ivančo, Jan Láník a Štefan Balkó mladší dokázali v nadupané konkurenci ukořistit 6. místo.

Eliška Láníková se na turnaji v Teplicích nenechala zastavit a probojovala se až na krásné 8. místo a tím se posunula na celkové 8. místo v žebříčku.

Na Mistrovství ČR v Olomouci to parádně rozjela i Gabriela Aigermanová která obsadila bronzové 3. místo a dostala se až na 4. místo v žebříčku! Dalším úspěch si může připsat Valentýna Kománková, která se prošermovala na 7. příčku a v žebříčku to dotáhla na 6. pozici.

No a co Mistrovství ČR družstev? Nádherné zlaté 1. místo vybojovalo našeho družstvo mladších žákyň v sestavě Anna Zumrová, Valentýna Kománková a Gabriela Aigermanová. A družstvo kadetů ve složení Karel Boháč, Marek Zrzavecký, Filip Morštadt a Jan Tomáš si odváží krásné 5. místo.

2012

Na Mistrovství ČR v kategorii družstev žáků se na krásném 2. místě umístilo naše družstvo ve složení: Marek Zrzavecký, Karel Boháč, Vojtěch Měsíček a Filip Morštad.

V hojném zastoupení a plné síle jsme vyrazili na turnaj do Bělé pod Bezdězem. Za kluky si Mikuláš Ivančo si přiváží 6. místo. Ale u holek se to jen třpytí! Gabriela Aigermanová vybojovala 3. místo, Anička Zumrová 7. a Valentýna Kománková 8. pozici.

Valentýna Kománková se rozhodla si svůj minulý výsledek ještě vylepšit a a turnaji v Olomouci to vytáhla až na 6. příčku.

Zlaté úspěchy sbíral i dr. Štefan Balkó (hrdý otec našeho hlavního trenéra). Na veteránském Czech Masters Cupu vystoupal na nejvyšší 1. místo a z Mistrovství Evropy lékařů a studentů lékařských fakult si přiváží 1. příčku z šermu kordem i fleretem.

A další 1. příčku ve fleretu dr. Štefan Balkó vybojoval i na turnaji Czech master cup v Praze.

2011

Náš trenér Alexandr Ivančo získal na turnaji Zlatý kord města Písku v kategorii seniorů krásné 3. místo.

Na Mistrovství ČR mladších žaček bodovala 8. místem Eliška Láníková.